Vezető PHP fejlesztő (CTO)

Partnercégünk, az Ordit Hungary Kft. Vezető PHP fejlesztőt keres díjnyertes termékéhez. Az Ordit egy egyedi ételközvetítő rendszer, amely megkönnyíti a vállalatok számára a catering, illetve a napi ételrendelést és kiszállítást. Egyedi technológiájuk leegyszerűsíti a megrendelés és a számlázás folyamatát.

Feladatok:

  • Számlázó rendszer integrálása az egyes hazai és külföldi vállalatok rendszereihez
  • Új fejlesztések, igények megvalósítása
  • Aktív részvétel a kódolásban, szakmai mentorálás
  • Határidők betartása a fejlesztőkkel
  • Fejlesztői csapat kiépítése
  • Continuous Integration bevezetése
  • Olyan szoftverfejlesztési módszertan bevezetése, aminek segítségével a fejlesztők könnyen tudják egymás kódját értelmezni
  • Kódolási standardok, szabályok, illetve rendszeres kódellenőrzés bevezetése. Tudásmegosztó és rendszerdokumentáló mechanizmus bevezetése.
  • Fejlesztési minőségbiztosítási rendszer kialakítása.
  • Kapcsolattartás külső fejlesztőkkel, tesztelőkkel, UX designer-rel

Elvárások:

  • PHP programnyelv és Symfony 2/3 keretrendszer ismerete
  • 5+ év fejlesztői tapasztalat
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • MySQL, SQL adatbázis-kezelők ismerete
  • Jira, Git ismerete
  • Agilis módszertan(ok) ismerete, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat előny
  • Objektum orientált szemlélet
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • PHP 7.1 ismeret
  • Zend, Laravel, valamilyen JavaScript framework ismerete
  • JQuery, Doctrine ORM ismerete

A cég előnyei:

  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőség
  • Belvárosi iroda
  • Lelkes, családias környezet
  • Saját termék fejlesztése, ownership szemlélet
  • Start-up jelleg: kezdetektől együtt fejlődhetsz a céggel, kollégákkal

A cégről bővebben:

 Az Ordit egy budapesti központú online ételrendeléssel foglalkozó cég, melyet 2014-ben alapított pár lelkes fiatal azzal a céllal, hogy megreformálják az irodai ételrendelést. Az elgondolás a hagyományos ételrendeléssel és kiszállítással foglalkozó cégekhez képest abban újszerű, hogy olyan platformot biztosítanak, ahol a vállalat rendelési szabályokat (pl.: virtuális költségkeret) tud beállítani, amelyek szerint a munkavállalók rendelni tudnak. A szolgáltatásnak számos előnye van a „hagyományos” rendelésekkel szemben, például több ezer rendelés után is csak egyetlen elektronikus számlát küld, a rendelések online intézhetők, a rendszer kényelmes, gyors és nem utolsósorban költséghatékony. A lakossági piac kiszolgálása mellett Magyarországon 100+ céggel dolgoznak együtt, több nagyvállalat is a partnereik közt van. Terjeszkednek az angliai piacon, a közeljövőben pedig közép európai országokat is megcéloznak.

Want to apply later?

Type your email address below to receive a reminder

ErrorRequired field
Error
insert_drive_file