Medic Veterinar

Companie locală, cu importante activități în domeniul zootehnic (complex de creștere a Suinelor), din județul Iași, își extinde activitatea. Dacă ești Medic Veterinar și îți dorești să lucrezi în domeniul creșterii animalelor, așteptăm să ne cunoaștem. Completează formularul de mai jos sau trimite-ne CV-ul tău la adresa office@signup.work.

Responsabilități:
  • îndeplinirea în timp a sarcinilor de serviciu;
  • respectarea procedurilor;
  • întocmire și verificare documente specifice;
  • menținerea unei relații de comunicare eficientă cu echipa;
  • dezvoltarea profesionala continuă.

Cerințe:
  • studii superioare finalizate;
  • cunoștințe operare PC;
  • permis de conducere prezintă un avantaj;
  • capacitate de a asuma responsabilități.

Condiții de muncă avantajoase:
  • instruire și formare profesională;
  • participare la training-uri;
  • transport;
  • condiții de salarizare avantajoase;
  • posibilitate reală de promovare.

Termenul limită pentru trimiterea aplicațiilor este 22 FEBRUARIE 2019.

Want to apply later?

Type your email address below to receive a reminder

ErrorRequired field

insert_drive_file