Analyst

A PERSON 11 éve szolgálja ki multinacionális ügyfeleit (Coca-Cola, 3M, HB Reavis, Generali, CBRE) a kommunikáció területén. Olyan vállalatot építünk, ami a teljesítmény alapján ítéli meg a munkavállalóit, ahol a nyitottság, bizalom és őszinteség mindennapos. Ahol az "így szoktuk" nem lehet automatikus válasz egy probléma megoldására. Olyan céget szeretnénk, amilyen országban szívesen megöregednénk. Csatlakozz a PERSONAUTA csapathoz Analyst munkakörben. Kutya- és emberbarát irodával várunk Budapest szívében, a Vígszínház mögött.

Téged várunk, ha:
Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban
Ismered a Google Analytics-et és a Tag Managerben is kiigazodsz
Elemző, analitikus szemlélettel vagy megáldva
A számokat információvá tudod alakítani
Proaktivitás és csapatjáték jellemez

Előnyt jelent:
További analitikai rendszerek ismerete - Hotjar, Crazy egg, Adobe Analytics stb.
Google Analytics certificate

Ez lesz a feladatod Personautaként:
Ügyfeleink digitális felületeinek mérése (honlapok, alkalmazások)
Mérési pontok folyamatos monitorozása, mérési auditok elvégzése
Analitikai fejlesztési igények megfogalmazása
Felületek, folyamatok optimalizációs támogatása
Részletes elemzések készítése

Szívesen dolgozol majd nálunk, ha fontos neked:
az inspiráló munkakörnyezet
a versenyképes fizetés
az erős szakmai elvárások és megoldások
a jó infrastruktúra
a tényleg rugalmas munkaidő
a teljesítmény alapú megítélés
a csapatmunka, nyitott, őszinte környezetben
a szakmai támogatás és a fejlődési lehetőség

Want to apply later?

Type your email address below to receive a reminder

ErrorRequired field
insert_drive_file
Error