Head of creative

A PERSON Group tagjaként, mint integrált kommunikációs ügynökség szolgáljuk ki az ügyfeleinket. Az elmúlt 10 év során a nullából sikerült egy jelentős árbevételű, családias hangulatú vállalkozást építenünk. Multinacionális vállalatokat segítünk a kommunikáció különböző (PR, PA, Social media, Employer branding, online marketing, stb.) területén. Együtt dolgozunk többek között az Electrolux, CBRE, HB Reavis, Penny Market, Coca-Cola, 3M vállalatokkal. Az ügynökség következő fejezetéhez keresünk kreatív vezetőt. Ha te is tudod, hogy a korábbi ügynökségi-modellnek annyi, és aktívan részt akarsz venni a jövő modelljének építésében akkor nálunk a helyed. Jó csapat, kiváló környezet és agilis gondolkodás vár rád.

Téged várunk, ha:
  • Eltöltöttél már 5 évet a reklámszakmában valamilyen kreatív területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Magas szintű szakmai ismeretekkel bírsz online eszközök terén
  • Jól kijössz az emberekkel, és a networking neked inkább netfriending
  • Meglátod helyzetekben, emberekben, eszközökben a lehetőséget, és addig nem nyugszol, amíg az ötleted végére nem jársz
  • Úgy általában: képben vagy
  • Tudsz és akarsz is ügyfelekkel kapcsolatot építeni, mert tudod, hogy a mélyebb megértés ritkán születik egy tárgyalóasztal két végén
  • Valahogy egyszerűen érzed, mire gondol a másik, vagy legalábbis meg akarod tudni
  • Csapatjátékos vagy: az emberek szeretnek a társaságodban lenni, mert jobbnak érzik magukat tőled
  • Felismered a jó szöveget és a szép designt, ha kell, hozzáadod, amitől még jobb lesz, de nem mikromenedzselsz

...és ha az ügynökségi öltöny szűk rád, a freelance meg kényelmetlen.

Personautaként ez lesz a feladatod:
  • A kreatív folyamatok felépítése, működtetése
  • A kreatív kampányok menedzselése
  • Összekötve a különböző divízióinkat, még több lehetőség felkutatása
  • Prezentációk, előadások, oktatások megtartása magyar és angol nyelven
  • A csapatod fejlesztése, támogatása, számonkérése
  • Ügyfelek kezelése

Szívesen dolgozol majd nálunk, ha fontos neked:
  • az inspiráló munkakörnyezet
  • a versenyképes fizetés
  • az erős szakmai elvárások és megoldások
  • a tényleg rugalmas munkaidő
  • a teljesítmény alapú megítélés
  • a csapatmunka, nyitott, őszinte környezetben
  • a szakmai támogatás és a fejlődési lehetőség
  • a hosszú távú lehetőség egy cég életében, ami nemcsak számokban mérhető, de akár életpályában is.

Want to apply later?

Type your email address below to receive a reminder

ErrorRequired field
insert_drive_file
Error