Elektronikai mérnök

Rólunk
Járműkommunikációs (V2X) szoftver és hardver fejlesztésével foglalkozunk, melyekkel segítjük a balesetek elkerülését és hatékonyabbá tesszük a közlekedést. A technológiánk lehetővé teszi, hogy a járművek egymással, illetve az okos városok útmenti infrastruktúrájával kommunikáljanak szenzoradatok megosztásával, és segítsék az önvezető autók működését.

Feladatok
  • A cég által fejlesztett beágyazott rendszerek megismerése, konfigurálása.
  • A cég által gyártott termékek összeszerelése, végső tesztelés.
  • A cégnél alkalmazott hardverfejlesztési paradigmák és direktívák követése, a hardverfejlesztő mérnökök munkájának műszaki támogatása.
  • Részvétel a specifikáció, gyártáselőkészítés, gyártásmenedzsment, tesztelés előkészítés és -menedzsment, dokumentáció-menedzsment, EMC mérés előkészítés során felmerülő szerelési, konfigurálási, javítási, forrasztási feladatokban.
  • Eszközpark és mérőberendezések használata, fejlesztési javaslatok megfogalmazása.
  • A cég által forgalmazott termékek tesztelési folyamatában való részvétel.
  • A kiküldendő termékek összeállítása, csomagok előkészítése.

Elvárások
  • Villamosmérnök, elektronikai műszerész tanulmányok, vagy tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív személyiség

Előny
  • Villanyszerelői ismeretek
  • Forrasztásban való tapasztalat

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok és hosszú távú fejlődési lehetőség.
  • Innovatív és egyedi technológiák megismerése.
  • Támogató környezet, rendszeres csapatépítések.
  • Ingyen kávé, gyümölcs.
  • Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye: Science Park, Budapest

Want to apply later?

Type your email address below to receive a reminder

ErrorRequired field

Error
Error
insert_drive_file