Social Media Manager Internship

8Bit jest jedyną w Polsce agencją rekrutacyjną specjalizującą się w przemyśle gier komputerowych, mobilnych oraz VR. Na co dzień wspieramy również startupy technologiczne a klientów mamy zarówno w Polsce jak i za granicą (Niemcy, Kanada, Hong Kong, Chiny, Tajlandia, USA…)

Obecnie szukamy stażysty na stanowisko Social Media Manager. Jesteśmy małą, kilkuosobową firmą, która stawia pierwsze kroki w budowaniu świadomości marki więc mamy sporo przestrzeni na eksperymenty i kreatywne pomysły!

Zadania:
  • Współtworzenie identyfikacji wizualnej oraz strategii marketingowej marki 8Bit
  • Prowadzenie 3+ kont w mediach społecznościowych
  • Tworzenie grafik informacyjnych oraz pisanie krótkich notek/postów
  • Regularne planowanie i publikowanie postów
  • Proponowanie nowych kanałów komunikacji oraz rozwiązań zwiększających rozpoznawalność marki 8Bit

Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnego konta w mediach społecznościowych
  • Umiejętność grafik informacyjnych w dowolnym programie graficznym (np. Photoshop, Illustrator, Corel…)
  • Umiejętność pisania krótkich i chwytliwych treści
  • Znajomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych
  • Doskonała komunikacja w języku polskim i angielskim (werbalna oraz pisemna)
  • Kreatywność na poziomie expert
  • Dostępność przez ok 20h w tygodniu
  • Status studenta

Mile widziane:
  • Znajomość rynku gier komputerowych i/lub najnowszych technologii
  • Doświadczenie z Facebook Insights, Google Analytics i/lub innymi narzędziami wspomagającymi marketing cyfrowy

Co oferujemy:
  • Biuro w samym centrum Wrzeszcza
  • Elastyczne godziny pracy oraz późniejsza możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość poznania branży rekrutacyjnej oraz gier od podszewki
  • Wyjścia integracyjne
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka Medyczna Medicover (po 2 miesiącach próbnych)
  • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: maja@8bitplay.com

Want to apply later?

Type your email address below to receive a reminder

ErrorRequired field
Error
Error
insert_drive_file